Прес

Членски картички за бруцошите на филозофскиот факултет

Понеделник, 01 Октомври 2018 14:42

На денешниот свечен студентски ден, директорката Сенка Наумовска, во име на Националната и универзитетска библиотека „Св. Климент Охридски“ - Скопје, додели 650 членски картички за бруцошите на филозофскиот факултет.

Контакт

 
Бул. „Гоце Делчев“ бр. 6, пошт. фах 566
Скопје
Република Македонија
 
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 
+389 2 3115 177
 
+389 2 3226 846